3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 16. |
Termékkód: 4246893 |
Megtekintések: 42 |
Megfigyelők: 2 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Garancia100 (2824)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. május 03.
Regisztráció: 2016. február 22.
Terméktípus: | váza |
Készítő, márka: | rosenthal |
Kor: | ismeretlen |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
3 db os aukció 2 db rosental és KPM kézzel festet extra csodálatos darabok, az egyiknél egy-kető mm es restaurálás van nem észrevehető 100% kézzel festett darabok
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.