Astérix - francia porcelán gyerektányér
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 10. |
Termékkód: 5757272 |
Megtekintések: 73 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
Poly (2744)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 15:08
Regisztráció: 2018. január 24.
Terméktípus: | tál, tányér |
Készítő, márka: | egyéb francia porcelán |
Kor: | 2000- |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Francia porcelán gyerektányér - Astérix. Átmérője 19.5 cm. Mosogatógépbe tehető. Sérülése nincs.
Személyes átvételre a XV. kerületben van lehetőség.
Szállítási módok: Foxpost automata, posta - az aktuális díjszabás szerint.
A csomagolásra teljes garanciát vállalok.
MPL automatába nem szállítok. Megértését köszönöm.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XV. |
Postázás | 2640 HUF |
Foxpost - csomagautomata | 1499 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
erotikus óra
cseh poharak
német ruha
viktória o herendi
ezüst gyémánttal
papagájos
boros hajnal
bakóca
soós józsef
knorr
látogató érem
apol
bánszki tamás
rhythm óra
igazságot
szállodacsengő
cottage garden
navratil
thonet ülőgarnitúra
bakelit foglalat
görög ikon
német porcelán kávéskészlet
ezüst 5 ft
gyöngyház bross
faragott posztamens