Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fali téka (5 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:14
22.000 HUF
62.14 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
282.44 USD
Feltöltve: 2023. aug. 08. 18:23
8.500 HUF
24.01 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
csáki
gránit csésze
krokodil táska
üvegpohár
képnézegető
berény
fagylaltos
serpenyő
fogkrém
károlyi lajos
cirkónia
lacroix
hublot
tury
fajansz betétes tálca
zsolnay teáscsésze
tigris porcelán
fém szobor
holdköves gyűrű
skorpió
női akt porcelán
fém falidísz
hamutál
aquincumi váza
zsolnay tányér tollazott