Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fali téka (29 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: 2024. máj. 19. 11:53
115.000 HUF
324.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:14
22.000 HUF
62.01 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:09
18.800 HUF
52.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 15:49
25.000 HUF
70.46 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 07:44
19.800 HUF
55.81 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
67.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:22
34.900 HUF
98.37 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 08:18
28.000 HUF
78.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 14:48
22.500 HUF
63.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
38.05 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
281.86 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. jan. 12. 12:34
15.000 HUF
42.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
239.58 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
324.13 USD
Feltöltve: 2023. szept. 22. 12:15
7.950 HUF
22.41 USD
Feltöltve: 2023. aug. 08. 18:23
8.500 HUF
23.96 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között
Mások ezeket keresték még
gyökér
wales
simon jános
csendőr kard
joláthy attila
szerigráfia
kinyitható étkezőasztal
szaru sótartó
kollár
isis
neogótikus
falevél
pócs
sárdy brutus
art deco róka
arany 14 k medál
textil szalvéta
zsolnay kisgyermek
herendi viktória kaspó
jászkiséri kanna
ezüst fácán
szomália
isztambul
art deco női karóra
szecessziós étkészlet