1870 (4 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:40
85.000 HUF
240.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:45
16.000 HUF
45.21 USD
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.84 USD
szigetel
boradagol�
militária 1 v h
április 13
herendi fehér porcelán lapostányér
szecessziós szalonasztal
mitológia jelenetes porcelán
ezüst fülbevaló lápisz lazuli díszítéssel
spinnaker vintage
halsz
karácsonyfadísz behúzott gömb
modern króm állólámpa
bruckner valéria
akt csábítás
royal worcester evesham
sleeping
utazási igazolvány
200 ft 2005
régi réz iparművész
ezüst ékszer 925 sterling
ezüst 3000 forintos
kláber
petőfi 7500 ft
mozgó plüss
zsolnay porcelán figura ritka