filmtekercs
aranyozott ezüst gyűrű
sri lanka
vastagfal
hüvelyváza
bakelit doboz
vasutas lámpa
goldscheider
nagybányai nagy zoltán
szósz
gorka madár
linoleum
iványi grünwald
angol szekrény
kétajtós szekrény
faragott fa
olasz komód
ötvös szerszám
walter
győrbíró
bonyhád
bankjegyek
csemege
herendi szív alakú
barcsay rézkarc