33 tétel
Glatter Ármin: Nívósan restaurált Portré, olaj, vászon ,fára kasírozott, falc 71,5 x 82 cm, festmény
GLATTER ÁRMIN: ELŐKELŐ HÖLGY, intelligens karakter
990.000 HUF
2,781.10 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 12:00
220.000 HUF
618.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 11:58
55.500 HUF
155.91 USD
Képkeret: Blondel, falc 61 x 81 cm, különös díszítés variációval, masszív fa
Képkeret: 60x80 cm-es szabvány, vászon képekhez is
55.500 HUF
155.91 USD
55.500 HUF
155.91 USD
Képkeret: Blondel, falc 61,2 x 80,7 cm, különös díszítés variációval, masszív fa
55.500 HUF
155.91 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 21:49
128.000 HUF
359.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 23:43
220.000 HUF
618.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 23:40
240.000 HUF
674.21 USD
129.000 HUF
362.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 23:35
124.000 HUF
348.34 USD
129.999 HUF
365.19 USD
Edvi Illés Aladár: Tájkép, olaj festmény, vászon - fa hátlapon 44,5 x 60.2 cm. Edvi Illés A: Tehenek
Edvi Illés A: Tehenek, folyó part, görcsös füzfák.
150.000 HUF
421.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 23:27
69.000 HUF
193.83 USD
1/ Hankó Béla: Balaton, Tihany, Apátság ősszel, akvarell, tájkép, festmény
2/ Weinträger Adolf: Tanyavilág, akvarell, tájkép.
150.000 HUF
421.38 USD
Hankó Béla: Balaton, Tihany, Apátság ősszel, akvarell, tájkép, festmény
EGYÜTTES AJÁNLAT Weinträger Adolf képpel,bomba ár!
125.000 HUF
351.15 USD
Weinträger Adolf: Tanyavilág, akvarell, tájkép, festmény. Modern képkeret.
EGYÜTTES AJÁNLAT Hankó Béla képpel, bomba áron!
125.000 HUF
351.15 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 22:26
99.000 HUF
278.11 USD
69.000 HUF
193.83 USD
59.000 HUF
165.74 USD
11.000 HUF
30.90 USD
25.000 HUF
70.23 USD
69.000 HUF
193.83 USD
29.000 HUF
81.47 USD
59.000 HUF
165.74 USD
Mednyánszky jelzéssel: Nívósan restaurált Esernyős vándor Olaj, vászon 16 x 25 cm, életkép keretezve
Mednyánszky jelzéssel impresszió
99.000 HUF
278.11 USD
23.000 HUF
64.61 USD
Schey Ferenc: Krizantém sárga, olaj, farost, falc 55 x 70 cm, antik képkeret. Csendélet, festmény
Őszi emlékezet,távoli halottunkra, krizantémokkal
59.000 HUF
165.74 USD
35.000 HUF
98.32 USD
55.000 HUF
154.51 USD
49.000 HUF
137.65 USD
46.000 HUF
129.22 USD
30.000 HUF
84.28 USD
bélyeg hal
gablonzi csillag
vegyesekszer
ezüst tárgyak 13 lat
angol zöld jelenetes porcelánok
balatoni nyár
bavaria theresia china rot
szekreter polcos felsőrésszel
a só
mh alezredes rendfokozat
retro karácsonyfa dísz házikó
hosszú ujjú
légpuska 5 5mm
5 peng 1944
reggeliz
500 won
zsolnay kávéscsésze kistányér
ingridglass
szecessziós mahagóni
antik medál nyaklánc
papilio
amilo
viktória mintás herendi kagyló kínáló
lila jade ezüst
crna