7 tétel
GAÁL JÓZSEF (1960-): Holdaskönyv 2003. akvarell, tusrajz, könyvillusztráció
Reprodukálva:Weöres Sándor-Pásztor B.:Holdaskönyv
149.000 HUF
414.16 USD
SZURCSIK JÓZSEF (1959-): Csapda II. 1997. 14/15. 64 x 90 cm!!!
Reprodukálva: S.Nagy Katalin: Szurcsik József 2010
280.000 HUF
778.28 USD
FELUGOSSY LÁSZLÓ (1947-): Karneválmaradék kollázs, tempera
Reprodukálva könyvben:feLugossy László:Szufla 2014
360.000 HUF
1,000.65 USD
WAHORN ANDRÁS (1953-): Nő gyertyával 1987. E.A. I / VIII.
Ikonikus alkotás, a magyar Andy Warhol !!!
200.000 HUF
555.92 USD
WAHORN ANDRÁS (1953-): Kígyó 1987. E.A. I / VIII.
Kivételes alkotás a kortárs művésztől!
200.000 HUF
555.92 USD
MOIZER ZSUZSA (1979-): Két test egy lélek XIII. 60x50 cm festmény
Kiállítva Budapesten:Women selection
790.000 HUF
2,195.87 USD
ZOÓ JÁNOS (1822-1897):Hölgy portré 1872. olaj-vászon 70x56 cm festmény
Szentesi festőművész 200 éves születése alkalmából
299.000 HUF
831.10 USD