200 forint 1992
aranyozott bronz
lehoczkyné
polcdísz
házszám
néger baba
orosz ékszer
illényi tamara
kelesztő
öntött üveg
samottos
órás hagyaték
angyalföldi szabó zoltán
gyümölcskínáló
horváth béla
mosogató
vonalzó
kék tál
cesca szék
balatoni vitorlás
akt rézkarc
kurucz d istván
konstruktivista
duschanek
borostyán gyűrű