12 tétel
Feltöltve: 2023. okt. 09. 12:44
25.000 HUF
70.44 USD
35.000 HUF
98.61 USD
25.000 HUF
70.44 USD
15.000 HUF
42.26 USD
Öt darabos porcelán edény, készlet, barokk formavilág, virágmintás díszítéssel, leveses tál, szószos
35.000 HUF
98.61 USD
135.000 HUF
380.35 USD
8.000 HUF
22.54 USD
35.000 HUF
98.61 USD
120.000 HUF
338.09 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 13:01
12.000 HUF
33.81 USD
8.000 HUF
22.54 USD
29.000 HUF
81.71 USD
worcester
majolika kínáló
grönland
vászon terítő
olivetti
faragott népi
arany 10 karátos
ruttka ferenc
diógyökér
chippendale fotel
derecske
zsebóra tartó doboz
roy lichtenstein
fa falikép
kanalasgém
ensz
herendi európa
bér dezső
pipa tartó
herendi orange
füredi
lavór tartó
fakanáltartó
aranyozott ezüst karkötő
italos készlet