golyóstoll
müller
alsószoknya
sorszám követő
süteményestál
üveg bonbonier
iványi grünwald
10 korona arany
hollóházi sirály
persely
postás
aranyozott csésze
tesz vesz város
habán
meblo
litográfia
falilámpa
repülőgép
fiókos asztal
figurális porcelán
fogas
réz tálca
2012 forgalmi sor
buton
akasztós szekrény