92 tétel
metz
eozin oroszlán
zsolnay pompadour teáskészlet
fém hamutál
úttörővasút
móga
eton herendi porcelán
zwiebelmuster
tulipán herendi
balaton rézkarc
gyerek szék
gellérthegy
angolkisasszony
dömper
fehér függöny
pánt
ásvány fülbevaló
ovális tükör
zöld köves ezüst
szőr
opium pipa
zsuppán
aranyozott ezüst fülbevaló
vilhelm károly
asztal székekkel