45 tétel
üveg ablakdísz
milford
alkonyat
antik akvarell
viharlámpa üveg
guy degrenne
2 pengő 1937
kazetta bontatlan
víztartály
kurus
keszler
szent györgyi albert
luna
őzgerinc
szőlőlevél
orosz karácsonyfadísz
gyöngy szett
puj irén
rövidnadrág
sárga porcelán
csepeli
arab kerámia
for
szőnyeg sérült
2 forint 1964