2 tétel
neobarokk intarziás asztal
ens porcelán figura
román bélyeg
fenton carnival
alföldi arany porcelán
petróleumlámpa cilinder
gránit gyöngyös
transznisztria
francia üveg váza
ment
rézkarc lászló gyula
vitorlás bögre
tófej mokkás
hagymamintás bögre
textil falinaptár
morvay lászló
karácsony terítő
hollóházi süteményestál
világhíres festők
fülöp szigetek
ezüst király nyaklánc
szecessziós falitükör
szénbányák
posta autó
zsolnay népi váza