13 tétel
kő tojás
ezüst fülbevaló onix
rézkarc lászló gyula
reims
ezüst gyűrű tanzanit
kiscsésze
barbie katalógus
clarinet
cigaretta tárca
mosonmagyaróvári
emlékhely
régi lemez autó
laktanya
tölgyfa szekrény
rhythm óra
rudraksha
zelezny brod
antik eozin
ezüst színű
aranyozott zsebóra
song
fintorp
zsolnay rózsás komatál
50 forint bankjegy
kávéházi kiöntő