Összes termék (37 tétel)
(32)
Óra
Szőnyeg, Textil
50x70
(37 tétel)
Keresőszó: 50x70
Szignós akrill festmény, méret 50x70 cm
Ismeretlen szignóval csodálatos alkotás, 50x70-s olajvászon
Macskássy Izolda Orchidea nagy selyemkollázs 50x70
Csodálatos alkotás, csodálatos keretben, 50x70-s olajvászon
Vasarely Victor Szitanyomat 50x70 cm. Kék forma
Szikra 1948. szignóval ellátott női portré! 50x70. Nincs kerete.
Palkó József, Simontornya,50x70-s olaj faroston
Koszkol Jenő,50x70-s olajvászon
Szappanos István: Búzatábla mellett (50x70 cm, pasztell)
Szekfű János festmény, keret fészke 50x70 cm, olaj, karton
Szignált, szentendrei táj. Olaj-farost 50x70-cm-es, saját keretében.
Ferenczy Noémi (?), aláírás nélkül, 50x70 -s tűgobelin
Hartmann Kitty két lovas festménye, olaj, vászon, 50x70 cm+keret
Szalontai Éva: "Pálcikavilág", 2004-ből, vászonkép kartonon, 50x70 cm + keret
Vig/Vigh György/Georg: Életöröm, 50x70 cm+körítés
"Fotel ruhákkal", olasz festmény, falemez, fixált tempera, 50x70 cm + keret
Benyovszky István alkotása,,50x70-s ,pasztell, papír.
Lombtalanításkor talált alkotás!! 50x70-s olajvászon
Art deco.Bál után. 50x 70 cm. After the ball Certified, contemporary artist
Figol Oles: "Örökség", festmény, olaj, farost, 50x70+szép keret,Hortobágyi Művésztelep
Festmény, karton, 50x70 cm, vegyes technika, vagy olaj, 1989-ből, szignós
Papp Zoltán (1924-2013), festmény, olaj, farost, 50x70+keret
Figol Oles (Lemberg): "Nád világa", festmény, olaj, farost, 50x70+szép keret, Hortobágyi Művésztelep
KÁROLYI ANDRÁS "Gyökérsors" 50x70-s vegyes tech. karton
Juhász Erika festménye, olaj, farost, 50x70+keret
Michele Cascella festmény, certifikáttal, 50x70, Paris, olaj, vászon, gyönyörű, hibátlan keretben!
Kozma szignós tavi festmény, sirályokkal, kellemes összkép, 50x70+saját kerete
Varga j Hegyek olajvászon 50x70 cm keretnélkül jelezve hátul
Kép óra,kép vaslemezen,50x70-s blondelkeretben
50x70 cm-es olajfestmény
VOLKOV MIHAIL - ENERGIA FORRÁSA (OLAJ, VÁSZON 50x70)
"Aratás után" 50x70 cm
"Aratás után" 50x70 cm
Nagy Szilveszter hagyatékból. 50x70 cm.