Összes termék (29 tétel)
Ékszer
Óra
(25)
arany zsebóra
(29 tétel)
Keresőszó: arany zsebóra
Arany Doxa zsebora 14 kr kivitelben eredeti állapotban eladó!Ara:140.000.-
Gyönyörű gyűjteményi állapotban lévő ZentRa medál,vagy zsebóra!
IWC 14 kr arany zsebóra szépen működő állapotban eladó!Ara:350.000.-
Antik Arany Zsebóra.
Arany antik Omega zsebóra
Arany zsebóra 1900-1930, 14kt, 85g, 5cm, svájci.
Arany zsebóra
252T. 1 Forintról! Antik Francia Ezüst kulcsos zsebóra, arany nyitó peremmel, újszerű, 46 mm!
EPPO DOUBLE ARANYOZOTT ZSEBÓRA ,IGEN RITKA TÍPUS.
14 kr arany Omega zsebóra működőképes zsebóra eladó!Ara:280.000.-
18k-s arany zsebóralánc!!
14 kr arany és eredeti fémjellel ellátott IWC schaffhausen zsebóra eladó!Ara:254.000.-
Pateck & Cie Geneve 14 kt arany dupla fedeles zsebóra
Monumentális arany óra ! Meseszép
1,-Ft Keystone Watch Co. 1884-es antik tömör ezüst és arany zsebóra!USA
1,-Ft Antik működő 14K arany ékszer zsebóra! 14,7 gramm bruttó
Omega Grand Prix Paris 1900's 14K, három fedeles svájci arany zsebóra (1914), kitűnő állapotban.
1,-Ft Gyönyörű tömör ezüst zsebóra arany berakással!
Jelzett vastagon aranyozott antik tiszti zsebóra lánc
Jelzett antik zsebóra lánc
Jelzett vastagon aranyozott zsebóra lánc
Két darab aranyóra eladó!Ara:38000.-
NAGYON SZÉP RÉGI ARANY ZSEBÓRA TOK
Arany berakásos zsebóra.Ezüst tok.Működik.
Ezüst zsebóra arany díszítéssel.kb 120 éves.
Arany 18 karátos hibátlan kulcsos zsebóra.1870-es évek.
Arany színű zsebóra
J ASSMANN 14 karátos arany óra!!!!!!!
Arany antik zsebóra