Összes termék (17 tétel)
Egyéb régiség
Porcelán
(12)
egyedi festéssel
(17 tétel)
Keresőszó: egyedi festéssel
Meisseni porcelán bonbonier, patkó alakú , eredeti egyedi jelzett, gyönyörű kézi festésű
Hollóházi AKT -,egyedi festéssel-nyaklánc+karkötő-haj-alja
EXTRA RITKA!!! Hollóházi KÁLDOR AURÉL-KISFIÚ-,egyedi festéssel-SORSZÁMOZOTT
Antik Drasche porcelán váza egyedi festéssel egzotikus madarak növények
Kőbányai Porcelángyár anno Drasche ritka porcelán váza gyűjtői darab egyedi festésű tervezői munka
Herendi falitányér , egyedi festéssel (virágcsendélet) az alján szignóval
NAGY MÉRETŰ VITORLÁS HAJÓS OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,EGYEDI MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT ALKOTÁS
ANTIK NAGY 88 x 68 cm EGYEDI BAROKK KERETBEN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,NAGYON JÓL MEGFESTETT VÍZPARTI
ANTIK NAGY 88 x 68 cm EGYEDI BAROKK KERETBEN OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,NAGYON JÓL MEGFESTETT TANYASI LÁTK
Egyedi kézi festésű Zsolnay falitányér, gyönyörű,,Mester vizsgás,25 cm,,most 1 forintról..
NAGY MODERN STÍLUSBAN MEGFESTETT OLAJ VÁSZON FESTMÉNY,EGYEDI SZÍNVONALÚ ÉS TÉMÁJÚ ASZTALI CSENDÉLET
Herendi nagyméretű Ludas Matyi figura,jubileumi bélyegzővel,egyedi festéssel!
RÉGI, RETRO NÉMET JELZETT EGYEDI FESTÉSŰ EMLÉK BŐR FOCI LABDA. VINTAGE
Egyedi festésű antik Herendi nagy áttört kínáló!
Herendi Egyedi festésű Kináló