Összes termék (5 tétel)
Ékszer
egyiptomi ékszer
(5 tétel)
Keresőszó: egyiptomi ékszer
Régi egyiptomi jelzett ezüst karperec
EGYIPTOMI CSILLOGÁS, FÁRAÓ MEDÁL FEKETE ZSINÓRON, ÉKSZERKÖVES KARPERECCEL
Ezüst nyaklánc egyiptomi medállal aranyozva 14,8 gramm!!
Ezüst medál-egyiptomi kereszt, az élet szimbóluma
DEKORATÍV, DÍSZES NAGY EGYIPTOMI AMULETT MEDÁL SZKARABEUSSZAL ZSINÓRON