Összes termék (23 tétel)
Kerámia
(23)
gorka lívia tál
(23 tétel)
Keresőszó: gorka lívia tál
Gorka Lívia kistál, ceramic bowl by Lívia Gorka (20/E2)
Gorka Lívia "Kakaó-bab" kistál, "Cocoa-bean" ceramic bowl by Lívia Gorka (20/C)
SZeerikának!!!!!!!!!!!! - Gorka Lívia fekete-fehér-narancs tál, art work of Lívia Gorka (20/C)
Gorka Lívia tál
Gorka Lívia kerámia falitál ANDROMÉDA 27 cm
Gorka Lívia kerámia, jelzett, ceramic bowl, work of Lívia Gorka (76)
Gorka Lívia nagy Madaras falitányér
Gorka Lívia - Nagy kínáló tál (madaras)
Gorka Lívia kerámia nagy váza, nagy asztalközép, kis tál
Gorka Lívia tál
Gorka Lívia kerámia tál
Retro virágtartó kerámia tál, 22 cm, Gorka Lívia?
Jelzett retró kerámia nagyméretű váza samott jelzett PM
Jelzett retró kerámia kis falitányér Hal
Gorka Lívia kerámia Retró
Kicsi Gorka Lívia kakasos tálka, sérült
Kerámia dizájn váza, art- deco vitorla formájú
Gorka kerámia tál
Gorka Lívia kerámia tálka
1,-Ft Gorka Lívia ritka színű tál
Kerámia váza és kínáló tál - Gorka Lívia
Gorka Lívia tál
Gorka Lívia tál