Összes termék (5 tétel)
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
hímzett arany
(5 tétel)
Keresőszó: hímzett arany
Gyönyörű régi poháralátét készlet mindkét oldalról üveg között arany színnel hímzett szövetbetéttel
Restaurálandó antik, arany fémszállal hímzett textil betét
1 pár antik arany fémszállal hímzett bársony fali dísz?
19.századi antik stóla és gallér arannyal dúsan hímezve
Antik 18-19.századi keleti terítő arannyal hímezve +ereklyetartó táska