Összes termék (17 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Óra
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
kandalló szett
(17 tétel)
Keresőszó: kandalló szett
Bronz kandalló piszka szett
Kandalló tisztító szett, rozsdamentes acél, szürke-ezüst színű.
Antik aranyozott Francia kandalló óra szett. Jelzett, AD. Mougin, 19. sz.
RITKASÁG ! ANTIK, LÓFEJES, RÉZ / BRONZ KANDALLÓ TISZTÍTÓ SZETT
RITKASÁG ! ! ANTIK, LÓFEJES, RÉZ KANDALLÓ TISZTÍTÓ / KANDALLÓ SZETT
1 ft os aukció! Antik asztali vagy kandalló óra szett festett biszvit porcelánból.
Öntöttvas kandalló tisztító szett 335
Tömör réz kandalló szett
Antik Art-deco kandalló óra szett!
Kandalló,cserépkályha szett.Hibátlan.
Kovácsoltvas kandalló,cserépkályha tisztító szett.
Kandalló óra szett
Francia Lombard kandalló óra szett. 1880-as évek.
Kandalló szett komplett!! M:70x31cm.
Antik marvany kandallo ora szett
Antik Japy Freres Porcalan kandallo ora szett. 1880 korul.
Kovacsoltvas-sargarez kandallo szett UJ!!!