Összes termék (4 tétel)
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
keretes tálca
(4 tétel)
Keresőszó: keretes tálca
Art Deco tükrös tálca cca 1950 fém keretben.
Nagyon szép jól használható nagy festett üveg tálca fém keretben,
RÉGI SZECESSZIÓS TÁLCA, VÖRÖSRÉZ KERET MAJOLIKA BETÉTTEL.
Antik, jelzett, fajansz betét, réz keret, hortenzia, tàlca