Összes termék (4 tétel)
Gyűjtemény
Porcelán
kisróka
(4 tétel)
Keresőszó: kisróka
Zsolnay Vuk kis ròka
EGY FORINTRÓL - ZSOLNAY VUK, A KIS RÓKA
Kisróka jelzett Hollóházi számozott porcelán figura 1960-1970 -es évek beli. Sérülés mentes festett
4 db Vuk a kis róka képeslap 1981