Összes termék (7 tétel)
Porcelán
Szobor
Vallás és spiritualizmus
krisztus szobor
(7 tétel)
Keresőszó: krisztus szobor
Jézus Krisztus kerámia szobor
Zsolnay ABT KRISZTUS büszt
Krisztus a kereszttel! Asztali kegytárgy! 20. század első fele! Magassága 16cm, szélessége 20cm!
Antik keretezett fából faragott Krisztus fej .
Óriási 50 cm magas Zsolnay Kiskörpecsétes Krisztus Szobor
A Messiás Jézus Krisztus, hibátlan állapotú, jelzett herendi szobor
Ó Herendi Jézus Krisztus szobor eladó!