Összes termék (7 tétel)
Porcelán
Vallás és spiritualizmus
porcelán kereszt
(7 tétel)
Keresőszó: porcelán kereszt
1 Ft-ról induló! 20. századi feszület, két porcelán figurával! 45cm magas!
Antik porcelán angyal szobor kereszttel.
3 db FESZÜLET,KORPUSZ ÉS 1 db PORCELÁN JÉZUS SZOBOR AMI TECO MÁRKÁJÚ,JELZETT
ANTIK 1858 KORPUSZ,FESZÜLET,SZENTELTVÍZ TARTÓ,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FESTETT PORCELÁN MEDÁLLAL
ANTIK XIX.században KÉSZÜLHETETT KORPUSZ,FESZÜLET,EGYHÁZI EREKLYE,KÉZZEL FARAGOTT FA ÉS PORCELÁN
Antik fa feszület porcelán korpusszal
Nagy fa kereszt porcelán jézussal