Összes termék (15 tétel)
Ékszer
(13)
Ezüst tárgy
Fémmunka
szecessziós medál
(15 tétel)
Keresőszó: szecessziós medál
Szecessziós zománc medál
KÜLÖNLEGES ANTIK SZECESSZIÓS KÉK KŐ ZAFÍR? DÍSZÍTÉSŰ ARANYOZOTT LEMEZELT BROSS KITŰZŐ
ANTIK, SZECESSZIÓS, 14K ARANY TŰ, RUBIN KŐVEL, CA, 1920!!!
Szecessziós , ezüst medálként is hordható rúzstartó .
715T. 1 Forintról! Antik Magyar, Szecessziós Holland Rózsa Gyémánt (0,5 Ct) 14k rózsa arany Bross!
583T. 1 Forintról! Antik Orosz Szecessziós Briliáns (0,70 Ct) 14k arany (3,2 g) Bross, hófehér kövek
ANTIK SZECESSZIÓS VIRÁG GRÁNÁTKŐ DÍSZÍTÉSŰ EZÜST ARANY LEMEZELT BROSS KITŰZŐ
ANTIK GAZDAGON DÍSZÍTETT EZÜSTÖZÖTT SZECESSZIÓS PIRULÁS GYÓGYSZERES PIPERE DOBOZ DOBOZKA MEDÁL FŰGGŐ
ANTIK KÜLÖNLEGES JELZETT "S" SZECESSZIÓS EZÜSTÖZÖTT BROSS KITŰZŐ ARANYOZOTT TŰ NŐI PORTRÉ
Eredeti Michaela Frey Kerek Szecessziós Bross Kitűző
Szecessziós ezüst kitűző bross elegáns 925
18 k-os arany keretes vésett borostyán szecessziós nöi alakkal.Medáll és bross
Régi szecessziós ezüst bross 800-as 14 g
Szecessziós hatalmas ezüst bross medál, igazgyöngy, smaragd
Antik gránátköves medál-övcsat szerelh.ékszer szecesszió