Összes termék (17.327 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(7)
(15051)
Gyűjtemény
(2195)
Kerámia
(10)
Könyv
Militária
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(27)
Szobor
(7)
Szőnyeg, Textil
Üveg
(11)
szignózott
(17.327 tétel)
Keresőszó: szignózott
1. oldal / 289
Szignált festmény 869
Szignált festmény 898
A D monogrammal 20-ik század eleje: Garanciával , Számlával
Szalay Lajos: Számlával
Szignózott akvarell
Szignózott olaj festmény
Csendélet olaj/vászon Szakály Gy.
Szignált festmény 856
Antik szignált festmény 857
Olaj-vászon festmény / Viharos hullámok címmel
Páldy Zoltán: Eredetiség Igazolással, Számlával
Portré
Jelzett kortárs festmény-Május a falu határában
Bihari Sándor ,, Az Ő nótája
Nádler Róbert: Eredetiség igazolással: Számlával
Takár Emőke: Ártér
Fábián Rózsa : Absztrakt galambok
Női akt kerettel.
Vitéz Pataky Ferenc (1897-1978) Fekvő női akt! Nemzeti Szalonban 1931ben kiállítva! 70x90cm+ keret!
1 Ft-ról! Antik orosz ikon! 17-18. századi olajfestmény! Mária bemutatása a templomban! Mérete
MCP. festmény.
40x57cm eső után-( Papp Tünde kortárs-1978-)
Neogrády László szignóval - Erdőbelső
Kasznár Ring Jenő eredeti festménye 832
Soproni utca:Feloldatlan szignóval Garanciával Számlával
Szabados János: Eredetiség igazolással, Számlával
Jancsek Antal aláírással
"EUROPA" FESTMÉNY 1979
Réti István pasztell festmény
Ism. Művész: Alpesi legelő
Szignózott olaj festmény
D. Szabó Modern festmény 58cm x 75cm
Eladó egy Mihalovits Miklós jelzéssel olaj-farost technikával készült hibátlan hordozójú festmény.
Dália csendélet bokályban Blondel keretben
Győrfi András (1964 -): A hajós
Radnay-Rózsay Miklós: Eredetiég igazolással , Számlával
Pap Domokos (1894-1972).Tájkép a Balatonnal ,1928-s dátum ,olaj-vászon
Erdőbelső patakkal,ism.szignó,kerettel 56 x 86 cm,olaj-vászon
Barday:Öreg halász , kerettel :43 x 38 cm
Olaj/ farost tájkép
Antik festmény olaj-vászon őszi erdő
Antik tájkép
Szèp hangulatos tàjkèp !!!!
Francia forradalom! 1920 - 1930
Árkos György -Bohócok c. olajfestménye eladó ÚJ
Gadányi Jenő (1896-1960) festménye, 1944., méret jelezve
Buborékházak esti hangulatban. Akril festmény, 60 x 60 Modern építészet
Olaj festmény
Szignózott olaj festmény
Mészáros Magdolna festmény: "Tihany" olaj, kortárs festmény
Szignált rézkarc 770
Ircsik józsef Áron Alul !
Molnár György: Önarckrém (1981)
Rippl Rónai: lovak
V. Kovács Tibor: Őszi táj
Szignózott olaj festmény
Olaj,vászon festmény
Alois Arnegger : Erdőszéli tó
60
60
80
100
1
2
3
4
5
289
Ugrás erre az oldalra: