Összes termék (9 tétel)
Ékszer
Gyűjtemény
(7)
Militária
szovjet kitűző
(9 tétel)
Keresőszó: szovjet kitűző
Jelvény = SZOVJET HADIHAJÓ
Jelvény = SZOVJET KATONAI
Jelvény = SZOVJET EJTŐERNYŐS
Retró kitűző / Régi / Szovjet / Orosz / Német / Magyar / budapesti
Régi jelzett aranyozott nagy kék köves Szovjet bross
17 db szovjet kitűző, jelvény
KILENC KITŰZŐ - DISZ, KIOSZ, MKP, szovjet-magyar zászlók, Moszkva Intourist, stb. KÜLDÖM IS
Szovjet gárda jelvény ,kitűző
Szovjet kitűző ! ? Jelvény ? Orosz.