Összes termék (28 tétel)
(22)
Gyűjtemény
Szőnyeg, Textil
bér
(28 tétel)
Keresőszó: bér
Bér Rudolf: Táj
32 db 1900-as évek eleji Geiger, Mühlbeck, Homicskó, Bér Eredeti Karikatúra
SZALAY LAJOS: "JÚDÁS BÉRE" - NYOMAT
Bér Rudolf - Taormina
LEÁRAZTAM Bér Rudolf (1924 - 2004) Madonna fa intarzia 42x32cm + keret
46 db Geiger, Mühlbeck, Garay, Homicskó, Kalivoda, Bér Eredeti Karikatúra
Kis-bér, Kozma-liget Hosszú címzés 1905. Postán futott
Bér Rudolf (1924 - 2004) Havas táj 60x80cm + keret
Bér Rudolf: Balatoni táj
Bér Rudolf: Kilátás a Szent György hegyre (Balaton)
Bér Rudolf Budapesti rakpart festmény.
Bér Rudolf (1924-2004) Asztali csendélet
Eredeti Bér Rudolf a festő asztala asztali csendélet ecsetekkel, kancsókkal festmény
0P241 Bér Rudolf : "Domboldal" 1969
Gyönyörű kézicsomós ber ber szőnyeg 170x86 cm.
Bér Rudolf (1924-2004) - Magányos tanya
Bér Rudolf (1924 - 2004) Enteriőr c. olajfestménye 94x74cm EREDETI GARANCIÁVAL !!
Bér Rúdolf- Dunakanyar-
Bér Rudolf ( 1924-2004). tájkép
Bér Rudolf eredeti képcsarnokos
Bér Rudolf: Szigligeti öböl képcsarnokos jelzettel
Bér Rudolf Vendéglő képcsarnokos 78x96cm eredeti!!
Bér Rudolf (1924-2004) ! " Délután"
Bér Rudolf "Csendélet antik szoborral"
Bér Dezső Tabán litográfia
Bér Júlia festmény
Bér Rudolf:Asztali csendélet drapériával
Bér Dezső Az irredenta szobrok leleplezése aláírt