Összes termék (19 tétel)
Bútor
Építőelem
Kerámia
Könyv
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
Üveg
balkon
(19 tétel)
Keresőszó: balkon
Virágtartó balkonra, kertbe
Vörös Géza:Balkon részlet
Bájos alvó angyal-puttó -akár balkon-terasz-kerti figuraként is
Bájos alvó angyal Karácsonyra is nagy szárnyakkal akár kertbe,balkonra, teraszra is
Rusztikus 2db Nagy 60cm kő Kaspó madár itató vagy virágtartó edény balkon tál műkő
Melocco Miklós: Balkon..., rézkarc, ha jól látom 1969-ből, eredeti keretében
Király Jenő ( 1885 - 1958 ) LÁNYOK A BALKON ELŐTT ... PAZAR SZÍNEKKEL OAJ VÁSZON FESTMÉNY !!!
Hatalmas 80cm Kastély kehely virágtartó kő beton váza teraszra balkonra
Manufaktúrális, balkon, üveg dísz / foglalva
Hibátlann kartoték láda, festett fa láda,irattartó láda, balkon láda
Hatalmas 2db Kastély kerti Fagyálló Műkő kehely Virágtartó Balkon váza művészi szobor
Fém kismadár, ablak, balkon dísz / öreg rózsaszínben
Mid century retro loft fémvázas kerti fotel strandfotel balkon fotel 3db. 60as évek nagyon jo dizájn
Nagyméretű fali vagy balkon virágtartó
Kerámia galamb, gyertyatartó - balkon dísztárgy
Hatalmas 2db Kastély kerti kaspó kehely Virágtartó Balkon váza művészi szobor
Kert növény hobbi könyv balkon terasz kertészkedés szobanövény dísznövény
Balkon, locsoló kanna - art déco jelleggel / arany színben