Összes termék (107 tétel)
Fémmunka
(92)
Könyv
Szőnyeg, Textil
Térkép, atlasz, földgömb
(10)
barsi
(107 tétel)
Keresőszó: barsi
1. oldal / 2
Barsi Béla - Faluvégén fiatal lány..50x70 plussz kerete
Dr. Borovszky Samu Magyarország Vármegyéi és Városai Bars vármegye
Barsi B festőművész alkotása Nagy méretű elado
Barsi Béla - Tájkép..40x50
Barsi Béla festmény!
Barsi Béla -Pataknál-
Barsi Béla Pásztor leány című ritka festménye. Utójára a Galérián!
Barsi Béla festőművész eredeti alkotása !
Barsi Béla
Barsi Béla (20.sz.első fele) : Libák patakparton
HATALMAS Barsi Béla olajfestmény 100x80cm, hibátlan, szignózott
KIÁRUSÍTÁS! Nagyszerű ajándék ötlet! Barsi Ferenc, Mini akvarell kollekció, Repceföld
Barsi Béla (1872-1913): Libapásztorlány. Olaj, vászon,
Barsi Béla (1872-1913) Faluszéle,75x100cm!!!
Barsi Béla (20.sz.első fele) : FALUSI LÁTKÉP LEÁNNYAL
Barsi Béla (1872-1923) festőművész. Leány a patak partján - Népi életkép! Olajfestmény! Eredeti!
Barsi B.Olaj vászon szép festménye_Alkuképes!
Barsi Béla OlajVászon Festmény - Gyönyörű Keretben
BARSI BÉLA:FIATAL LÁNY A PATAK PARTON
BARSI BÉLA:FIATAL LÁNY A RÉTEN
Bars vármegye térkép 1895 (3), lexikon melléklet, Gönczy Pál, 23 x 30 cm, megye, Posner Károly
Bars megye közigazgatási térkép 1880, Hátsek Ignácz, Magyarország, járás, Posner, Rautmann
Bars megye térkép 1888 (3), vármegye, atlasz, Kogutowicz Manó, 43 x 56 cm, Gönczy Pál, nagy méret
Barsi Béla Tájkép 2 db olajfestmény (lehetőleg párban eladó) méret 40x60cm
Barsi Bronecz Ferenc jelzéssel : Virágok 1952
Barsi Béla festmény
Gyönyörű Barsi Béla festmény blondell keretben Tanyasi életkép 80 x 60 cm
Barsi Ferenc: Elvonuló vihar
Barsi Ferenc: Tanya gémeskúttal
Bars vármegye térkép 1893 (4), lexikon melléklet, Gönczy Pál, 23 x 29 cm, megye, Posner Károly
Bars vármegye térkép 1893 (6), lexikon melléklet, Gönczy Pál, 23 x 29 cm, megye, Posner Károly
Bars vármegye térkép 1893 (1), lexikon melléklet, Gönczy Pál, 23 x 29 cm, megye, Posner Károly
Bars vármegye térkép 1904, megye, Nagy - Magyarország, eredeti, Kogutowicz Manó, atlasz
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EREDETI BARSI BÉLA FESTMÉNY : HAZAFELÉ
Barsi Béla : Falusi életkép
BARSI BRONECZ FERENC: FALUN, MOSÁS A PATAKBAN 60X80 CM OLAJ VÁSZON FESTMÉNY
50 x 40 cm-es Barsi Béla festmény vékony fa keretben , őszies színekkel .
Barsi Béla: Nyári táj, 60x80 cm.,49000ft.
Barsi Ferenc - Október, mini akvarell. Nagyszerű ajándék ötlet!
KIÁRUSÍTÁS! Nagyszerű ajándék ötlet! Barsi Ferenc, Mini akvarell kollekció, Téli táj
KIÁRUSÍTÁS! Barsi Ferenc, Mini akvarellek, Október. Nagyszerű ajándék ötlet!
Barsi Béla eredeti festménye garanciával eladó
Ár alatt eladó csodálatos nagy méretű olajválság Barsi Béla tájkép tisztítást restaurálást igényel
Barsi Béla Libapásztor leány
KIÁRUSÍTÁS! Nagyszerű ajándék ötlet! Barsi Ferenc, Mini akvarell kollekció, Nógrádi dombok
Barsi Béla
120 éves női népviselet gyönyörű aprólékos kézimunka Bars Hont vármegye Léva
Barsi Béla
(1986) Automatika : Dr. Csáki Frigyes, Bars Ruth - Tankönyvkiadó
Barsi Ferenc - Földek, mini akvarell. Nagyszerű ajándék ötlet!
Barsi Béla OLAJ-VÁSZON-EREDETI
BARSI BÉLA eredeti festménye (olaj-vászon)
Barsi Béla (1872-1913) tájkép!
Diszkard barson,86 cm
Akció! Barsi Béla szívmelengetően kedves falusi tájképe keresi új tulajdonosát!
Barsi Béla festmény(Ericc-nek)
Barsi Béla (1872-1913) Patakparton
Bars megye térkép 1888 (5), vármegye, atlasz, Kogutowicz, 44 x 57 cm, Gönczy Pál, Léva, Körmöcbánya
Barsi Béla: GARANCIÁVAL !
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: