Összes termék (23 tétel)
Kerámia
Porcelán
(18)
fischer ignácz
(23 tétel)
Keresőszó: fischer ignácz
Óriási méretű váza, Zsolnay-gyár vagy Fischer Ignácz,1880 körül, festett, kontúraranyozott fajansz,
Fischer Ignácz féle aranybrokát amfóra
Antik Fischer Ignácz tányérok
Fischer Ignacz díszváza 39 cm!
Fischer Ignácz váza
Fischer Ignácz kancsók
Fischer Ignácz díszváza
Áttört váza pár - Fischer Ignácz munkája
Gyönyörű Antik Fischer Ignácz Kínáló/Tortatál
Csodálatos nagyméretű Fischer Ignácz díszkanna
Fischer Ignácz ritka korai porcelán tálalókészlet 1870'
Fischer Ignácz áttört szélű kaspó
Fischer Ignácz tojástartó
FISCHER IGNÁCZ MADARAS VÁZA
FISCHER IGNÁCZ KANCSÓ
FISCHER IGNÁCZ VÁZA 21 CM
FISCHER IGNÁCZ EMMA TEÁSKÉSZLETBŐL 2 GARNITÚRA
Nagyon különleges Fischer Ignácz falitányér
FISCHER IGNÁCZ EMMA TEÁSKÉSZLET
FISCHER IGNÁCZ PETRÓLEUM LÁMPA A XIX. SZÁZADBÓL
FISCHER IGNÁCZ VÁZA A XIX. SZÁZADBÓL 27 CM A MAGASSÁGA
Fischer Ignácz Madaras Kisváza