Összes termék (124 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
(11)
Ékszer
Ezüst tárgy
Fémmunka
(8)
(22)
Gyűjtemény
(23)
(8)
Kerámia
Könyv
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(25)
Szobor
(9)
Üveg
fogat
(124 tétel)
Keresőszó: fogat
1. oldal / 3
Télapós fogat műanyag régi karácsonyfadísz
1850 Ritka lovas fogat lovaskocsi dokumentum Felvidék Ung vármegye !!
14 K jelzett Fehérarany Nyakék 18db Brill csiszolású gyémántokkal! Rózsa mintát formázó befogatásban
BAROKK PORCELÁN LOVAS FOGAT HINTÓVAL
Németh György ( 1888 - 1962 ) , Téli falusi életkép lovas fogattal .
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő képeslap - gyerekek téli éjszaka lovas fogat 1908ból
Német porcelán lovas fogat
Antik fogat lóval - EP
Lovas fogat, régi lovas játékok
A0407 GDR csacsi fogatos kisfiú 20x19 cm
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő litho képeslap csibe, kisfiú tojás fogaton nefelejcs
Antik Bronz Római Harci kocsi, szekér, Fogat(Ben-Húr) szobor Lóverseny, fogat hajtás, Lovas Fogat.
Régi lovas bélyegek 1968 Hortobágy fogat ménes csikós
Broadhurst Staffordshire,tájkép 3 lovas fogat templom,zöld mintás tányér-20 cm
Antik üdvözlő képeslap malacok csacsi fogaton pipázó papa tojásos kosárral mama
Antik dombornyomott Újévi litho képeslap gyerekek kutya húzta aranyló nefelejcs fogaton
Bégalankás / Kereszt / híd fogat, birkanyáj 1914
Porcelán számára fogat
Antik dombornyomott üdvözlő litho képeslap angyalka fogat nefelejcs csokor
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő litho képeslap tündér pillangó fogat tojással
Húsvéti képeslap népies bárány fogat
Ritka szép régi rézkarc lovakkal "Ötös fogat" alján jelzett.
Antik grafikus üdvözlő litho képeslap cica fogat cica utasokkal
Antik dombornyomott üdvözlő litho képeslap puttó nefelejcses arany fogattal nyíllal átlőtt szívek
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő litho képeslap kisleány bárány fogatot hajt
Német porcelán barokk csacsi fogatos fiú
Lippelsdorfi barokk fogat
Lovas antik plaket , eredeti dobozában ! Ügető lovat àbràzol,ló fogat! Jelzett!
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő litho képeslap kisfiú csibe húzta gyufa fogaton 4levelű lóhere
Antik dombornyomott Újévi üdvözlő litho képeslap hölgy aranyos fogat londiner angyalka
LOVAS FOGAT JELENETES FRANCIA LIMOGES PORCELÁN KÁVÉSCSÉSZE KÉSZLET !
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő litho képeslap angyalka tojás fogaton csibékkel
GDR ,Barokk lovas fogat.
Antik dombornyomott üdvözlő litho képeslap angyalkák fogata nefelejcs csokor
Retro DMSZ lovas fogat
Pónis virágos hintós fogat,Lippelsdorf
Szepes Mária Phaeton fogata Misztikus regény
Lippelsdorf barokk porcelán figura Lovas fogat szekér hintó 17*17 cm (po-4)
Gyönyörű antik hintó ,komfls, kocsi fogat lámpa, falikar,gyertyatartó fali, piknik,fali lámpa,fali
Antik dombornyomott üdvözlő képeslap galambok nefelejcs fogattal
Antik német fotólap/képeslap Berlin Potsdam tér, korabeli járművek, villamos, lovas fogat
Angol Pottery szamár fogat 17x8 cm
1I439 Német GDR porcelán főúri fogat 39 cm
Németh György festmény, laparanyozott blondel keretben. Falusi jelenet, lovas fogat, kocsi, baromfi
Németh György (1888-1962) : ASSZONY 2 ÖKRÖS SZÉNÁS FOGATTAL
Antik grafikus üdvözlő képeslap malacok csacsi fogaton
Lovas fogat, Depose litográfia merített pappíron. Gyűjteményes ritkaság 1912. 132.
NEMES ACÉL MERCÉDESZ JELLEL DÍSZÍTETT ERŐS MÁGNES PLD. KOCSIBAN FÉM RÉSZHEZ FIGURA FELFOGATÁSÁRA
Antik dombornyomott Húsvéti üdvözlő képeslap csibék fogaton nefelejcs
Rákóczi fejedelem elfogatása nyomat
Gyönyörű, lippelsdorfi ritka kecskés fogat párban (fiú, lány)
Fa - ANTIK - TŰPÁRNA - ASZTALRA FOGATHATÓ - 22 x 5 cm - ANTIK - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Benyovszky István kép színes rézkarc gyönyörű ló fogat,vàgtató lovak fogat
Réz fogat lóval eladó!
Réz lovas fogat!
Lovas fogat
Német porcelán barokk jelenetes,lovas fogat, hintó gyönyörű mutatós különleges darab!
Retro műanyag sárga lovas zöld fogat. Igazi gyűjtemènyi darab.
Antik ékszerdoboz - fogat
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: