Összes termék (146 tétel)
Gyűjtemény
Könyv
Szőnyeg, Textil
Vallás és spiritualizmus
(132)
ima képek
(146 tétel)
Keresőszó: ima képek
1. oldal / 3
Szecessziós, latin, vallás, imakép, aranyozott szentkép, gyermek, Jézus, glória, piéta, király
Jézus szíve, serleg, vallás, imakép, imacédula, csipkés, csipke, teológia
Szecessziós, latin, vallás, imakép, aranyozott szentkép, gyermek, Jézus,kehely
Antik 19 sz. Énekek, imák Imádságos könyv a képek szerinti állapotban
Egyben 18 db (14 féle) imakép, szentkép, köztük 1941-1949-es évekből is
9 db. imakép, szentkép, (6.)
7 db. imakép, szentkép, Csíksomlyói (7.)
Modern Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik "Karácsonyi"
Szentkép - imakép régi antik (fotó papír)
Régi Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik
XXXIV. Eucharistischer Weltkongress Budapest 24-29 Mai. 1938. Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik
Vallásos antik imakép 2db az egyik újság kivágás
Szentkép - imakép
Imakép, imalap, imádsággal a hátoldalán, 4 db együtt
Régi kis szentkép 1911 imakép Kisjézus angyalok kegykép
Serleg, aranyozott, szecessziós, latin, vallás, imakép, imacédula, Jézus, tanítvány
Szecessziós, latin, vallás, imakép, aranyozott szentkép, tanítvány, kehely Kis Jézus szíve katolikus
Szentkép - imakép régi antik 1933 "S BAMBINO DI ARACCELI-ROMA"
Imakép régi 7 db 1940, Bibliai idézetek a Korda Rt. által kiadott kis mappa
Szentkép - imakép régi antik
Szecessziós, latin, vallás, imakép, aranyozott szentkép, imádkozó Jézus, Kis Jézus szíve katolikus
Közel 400 db! Imaképek, szentképek, üdvözlő kártyák
Jézus szíve, szecessziós dombornyomott, Mária, vallás, imakép, imacédula, csipkés, csipke, serleg
Szent Rita ereklyéje - antik Szent Kártya, imakép, emléklap
Vallásos imakép régi antik szentkép
Szentkép - imakép
Ima lap 2 db
Antik szentképek,, imaképek, kegyképek
Jézus szíve, szecessziós dombornyomott, latin, vallás, imakép, imacédula, csipkés, csipke, serleg
Szent Mihály szentkép, imakép, imacédula
Szent Rita ereklyével - Szent Kártya, imakép
Szentkép - imakép
Szentkép - imakép fotó
Szenvedő Jézus , tövis, szecessziós dombornyomott, latin, vallás, imakép, imacédula, csipkés, csipke
Szecessziós, latin, vallás, imakép, imacédula, Jézus, kereszt, aranyozott szentkép
Jézus, szecessziós dombornyomott, serleg, vallás, imakép, imacédula, csipkés, csipke, serleg
Szecessziós, latin, vallás, imakép, imacédula, Jézus, Mária, csipke, csipkés lito, litho
Régi kis szentkép csipkés szélű imakép
Antik imakép . Aquam benedicens.
Szecessziós, latin, vallás, imakép, imacédula, Jézus, kereszt, aranyozott szentkép, Mária
Serleg, aranyozott, szecessziós, latin, vallás, imakép, imacédula, Jézus, Kis Jézus, Prágai
Szecessziós, latin, vallás, imakép, aranyozott szentkép, gyermek, őrangyal, angyal, putto, imacédula
Antik 1917. Walser Izsó 1917.Örök imádás ima könyv KISKUNMAJSA a képek szerinti gyönyörű állapotban
Vallásos régi antik imakép
2 db Szentkép - imakép
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép régi antik
Szentkép - imakép régi antik
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: