Összes termék (24 tétel)
Bútor
(12)
(8)
Kerámia
Üveg
konstruktiv
(24 tétel)
Keresőszó: konstruktiv
Ruzicskay György Konstruktív Grafika
Laborcz Monika (1941): Konstruktív utcakép - mázas kerámia iparművészeti falikép
Barcsay Jenő Konstruktív kompozíció képcsarnok festmény képkeret
(K) Absztrakt, konstruktív szitanyomat "Tetris" 31x41 cm kerettel
S. J.: Konstruktív utcakép - eredeti olajfestmény, keretezve
Ébneth Lajos: Konstruktív, de Stijl / Bauhaus stilusú villa
Laborcz Monika (1941): Konstruktív utcakép - mázas terrakotta falidísz
Németh Miklós (1934-2012): Konstruktív fák, 1987
Balogh László’ 3ox3o’ konstruktív festmény’
Khell Zoltán -Konstruktív kompozíció
ÓRIÁS BAUHAUS ÜVEG TEJÜVEG VÁZA KONSTRUKTÍV ABSZTRAKT DIZÁJN PADLÓVÁZA MAGASSÁGA 40 CM
Kozma István - Konstruktív forma 65 x 50 cm olaj, vászon
Bőhm Lipót /Poldi/: Konstruktív című, lenyűgőző, képcsarnokos, zsűrizett olaj festménye
Heisler Faárúgyár konstruktív polc 1930-as évek
NÉMETH MIKLÓS "KONSTRUKTÍV" (29X19) FESTMÉNY EREDETI
BARCSAY JENŐ "KONSTRUKTÍV TÁJ" (16X16)RÉZKARC GRAFIKA
BARCSAY JENŐ KONSTRUKTÍV EREDETI TUSRAJZA
Bortnyik Sándor tusrajz Konstruktív alakok
NÉMETH MIKLÓS "KONSTRUKTÍV" 28X17 FESTMÉNY EREDETI
Kassák Lajos:Konstruktiv csendélet
BARCSAY JENŐ : KONSTRUKTÍV HÁZ
Törk: Konstruktív csendélet
Barcsay "Konstruktív táj"