Összes termék (28 tétel)
Üveg
(28)
millefiori váza
(28 tétel)
Keresőszó: millefiori váza
Millefiori váza
Antik, szecessziós millefiori, murrine váza (Fratelli Toso, 1910 körül)
Muránói Millefiori váza Fratelli Toso design. Alkudható!
Muránói Millefiori ezervirág üveg kiöntő váza Fratelli Toso
Muránói Millefiori kék kisváza
Antik szecessziós muránói millefiori Fratelli Toso váza
Vintage retro Murano mille fiori füles matt üveg váza piros fehér fekete kék színben CZ
Vintage retro Murano mille fiori füles matt üveg váza piros fehér zöld kék színben CZ
Millefiori kicsi váza
ANTIK MILLEFIORI VÁZA
Muránói Millefiori (ezervirág) váza 23 cm súlyos, hibátlan (Fratelli Toso)
Különleges Muránoi Millefiori üveg váza - 31 cm
Muránói Millefiori szakított üveg váza
Olasz millefiori kisváza (jelzett)
Murano millefiori váza
Muránói sárga-fekete Millefiori váza
Muránói Millefiori Váza
Millefiori, ezer virág, váza, nincs több ilyen
Millefiori váza Muránóból, jelzett, eredetigazolással
Muránoi millefiori kisméretű üveg váza
MURÁNÓI MILLEFIORI VÁZA
Antik Muránói Millefiori üvegváza
Váza, millefiori, muránói
Murano MILLEFIORI-Toso Fratelli váza-16,5 cm
Antik muranoi millefiori váza velencei arany mintás
Antik Muránói millefiori üveg vázácska
Antik Muranói Millefiori váza, sérült
Muránói (millefiori) váza