Összes termék (33 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(7)
Gyűjtemény
Játék, szabadidő
(9)
Kerámia
Lámpa, csillár
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Üveg
polip
(33 tétel)
Keresőszó: polip
Ezüst cirkon köves polip medál
925-s ezüst Octopus (polip) gyűrű, ezüst-zöld igazgyönggyel
Tengeri állatvilág I., litográfia 1894, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, polip
Tengeri állatvilág II., litográfia 1894, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, tenger, óceán, polip
Tenger állatvilága, nyomat 1906, német nyelvű, eredeti, litográfia, medúza, tenger, óceán, polip
Törülközőtartó, "POLIP", fa, összecsukható
Herendi kagyló - polip tál 1940 -ből valódi Art Deco darab hibátlan állapotban!
Murano féle üveg polip
Argonauta, polip, tintahal és hal, lándzsahal, cápa, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, állat
Hal, lándzsahal, cápa és argonauta, polip, tintahal, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, állat
Úszó polipok, litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, állat, polip, tenger, óceán, régi
Plüss polip Teddy-Hermann
Tintahal, polip, csigáspolip, tengeri csiga, litográfia 1920, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, német
Egyedi jelzett kerámia polip
Jelzett aranyozott polip medál cirkónia kövekkel
LEMURIA 7 LEMURI 2013 POLIP ! RITKA FANTÁZIA PAPÍRPÉNZ! UNC!
World Market polipos bögre állatos
Aranyozott réz polip fülbevaló ezüst szerelékkel korall, gyöngy és ásvány gyöngyökkel
Design Polip formatervezett mennyezeti lámpa. Alkudható!
Argonauta, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, polip, óceán, tenger
FÉMMUNKA-POLIP vintage ASZTALDISZ -LEVÉLNEHEZÉK -28cm átmérő
Polip Gömbön
Szecessziós női akt polippal és halak Klinger 1908 reprint nyomat, tengeri lény geometrikus minta
Csónakban ülő halász figurája. mellette a zsákmány, rák, polip, halak. 17 cm. hosszú.
Régi art deco aranyozott mozgó polip bross üvegkövekkel
Tűzzománcos octopus/polip bross
Polip magazin 1989/4 Exotic Depeche Mode Fix Európa Kiadó Fenyő Miklós Europe Astley Soltész Geszti
Polip magazin 1989/3 Első Emelet Bros Hobo Zoltán Erika Dr Beat Ippolit Matvejevics Bikini Europe
Polip magazin 1988/11 Sting Zámbó Jimmy Komár Pap Rita Első Emelet Dr Beat Kylie Bros Edda Beatrice
IKEA 2 db piros polip zokni szárító design K. HAGBERG egyben
Eredeti japán gyártmányú polipos nintendo kvarcjáték 1981 Nintendó OC-22
Régi retro ,üveg Karácsonyfadísz polip