Összes termék (137 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
(102)
Fémmunka
(13)
Militária
Óra
Otthon, háztartás kellékei
(13)
sheffield
(137 tétel)
Keresőszó: sheffield
1. oldal / 3
Angol Myrvold Sheffield Kosaras Szélű Kerek Alpakka Tálca.31.5 cm.
Antik ezüst kézi tükör Sheffield, metszett tükörrel, br. 250 g
Gyönyörű, antik, Sheffield, csillogó, ezüstözött tea vagy kávé szervírozó készlet, elegáns tálcán
WALKER & HALL SHEFFIELD EZÜST KERESZTELŐ BÖGRE, GYEREKBÖGRE
Ezüstözött készlet, Sheffield kanna, csiszolt üveg cukortartó fedéllel, alátéttel és kanállal, tálca
Sheffield-i antik ezüst desszertes, fagyis kanál
Sheffield, angol ezüst ötvözet, pohár, monogramos.
3 days power sale !!! Lady Sheffield olaj-vászon festmény egész alakos portré kastély kertben
1893 Sheffield C.J. Allen&Sidney Darwin viktoriánus ezüstözött halas készlet, ezüst gyűrűkkel
Chromoid Sheffield England desszertes szett
Sheffield Angol kináló
Sheffield, 6 személyes, vintage, jelzett, ezüstözött, 2 fogásos, 18 db-os evőeszköz készlet
Sheffield premier - borotva
Exkluzív Sheffield bicska szike, gyűjteményből.
Angol Sheffield desszert kések
SALE! Billam Ltd. Sheffield England Firth-Brearley stainless vintage kés és villa készlet evőeszköz
Ezüstözött Angol VINERS OF SHEFFIELD tálca
Angol,Sheffield gyöngyház nyelű süteményeslapát
Antik haltálaló készlet ezüst végekkel és gyöngyházzal, Hugh Gordon Sheffield 1912-15
Sheffield, 6 személyes, régi, jelzett, ezüstözött, 4 fogásos, 38 db-os evőeszköz készlet dobozban
63 cm-es, jelzett Sheffield, ezüstözött antik sültestál, különleges, ezüstözött tálaló eszközökkel
Gyönyörű, Sheffield, csillogó felületű, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet, elegáns tálcán
Csodaszép angol,Sheffield tálaló,szervírozó szett
Royal Queen Sheffield ezüstözött fém fűszertartó
Pazar, ezüstözött, Sheffield, tükörfényes, csemege vagy kockacukor kínáló tálka, cukorcsipesszel
Gyönyörű, antik, Sheffield, art deco, csillogó, ezüstözött tea és kávé szervírozó készlet
Jelzett, Sheffield, vintage, ezüstözött, szép formájú, elegáns, 6 db-os desszertes villa készlet
Ritka, billenős kialakítás! Antik, ezüstözött, Sheffield, szenesedény fazonú cukortartó, kanalával
SHEFFIELD ALLSPORT BÚVÁRÓRA (SWISS)
19.sz Roberts&Belk Sheffield angol számozott jelzett kés villa készlet eredeti tömör fa dobozában
Régi, jelzett, Sheffield, ezüstözött italos flaska, laposüveg
Szép mintájú,Cooper Ludlam Sheffield,angol kések
Ezüstözött, antik, teás vagy kávés készlet, gyönyörű, cizellált, Sheffield, áttört szélű tálcán
Bicska / Sheffield , angol / .
RÉGI ÓN KUPÁK PÁRBAN RAFA Sheffield
Sheffield teàzó, Szamovár készlet, jelzett luxus szett ! Ezüst jellegű, Barokk-rokokó,tea,kàvé föző
Angol,Sheffield gyöngyház nyelű kések
Mes deakin & son of sheffield jelzésű fém teás kiöntő 25x14 cm
Sheffield, 6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, 5 fogásos, 47 darabos evőeszköz készlet
Sheffield, 8 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, 5 fogásos, 71 darabos evőeszköz készlet
Sheffield krómozott desszertes villa
Sheffield, 6 személyes, vintage, jelzett, ezüstözött, 4 fogásos, 30 db-os evőeszköz készlet dobozban
Bicska RICHARDS SHEFFIELD field England
Sheffield jelzett ezüstözött tálca eladó 30*22 cm
Eredeti G&J.W HAWKSLEY Sheffield Vintage Réz lőszertartó 19 század
Sheffield, 6 személyes, antik, jelzett, ezüstözött, 6 fogásos, 69 darabos evőeszköz készlet
KK1231 Ritka Angol 925 ezüst bicska zsebkés fémjelzett Sheffield 1978
Elegáns, Sheffield, Walker & Hall, ezüözött, háromágú gyertyatartó, az ünnepi hangulat fokozására
Antik angol 19. századi neobarokk ón teáskanna Allen Sheffield (TÖRTÉNETTEL)
KK957 Antik angol ezüst kanál 1913 Sheffield
KK958 Antik angol ezüst kanál 1897 Sheffield 29.3 gramm
Sheffield 6 személyes étkészlet dobozában
Sheffield Maple&Co dombor "hamvas" levelekből angol ezüstözött dísztál 18 cm
Sheffield i Angol kiskanál készlet használatlan
"English Pewter Sheffield" jelzéssel antik kalapált ón tál
SHEFFIELD PEWTER ÓN KORSÓ-12cm!
Elegáns Viners of Sheffield vastagon ezüstözött oroszlánfejes fűszertartók akár darabonként is
Robert F. Mosley & Co agancs és ezüst nyelű pecsenyetálaló készlet,Sheffield.1864
Antik Philip Ashberry & Sons Sheffield ezüstözött cukortartó
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: