Összes termék (32 tétel)
Egyéb régiség
Gyűjtemény
Kerámia
Könyv
(10)
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(7)
Szőnyeg, Textil
Üveg
svejk
(32 tétel)
Keresőszó: svejk
FIGURA - SVEJK - 7 x 3 cm - KERÁMIA - HIBÁTLAN
Régi mese képeslap - Švejk konyakkal
Retro Svejk aranyozott pohár
ÍRATLAN KÜLFÖLDI MESE KÉPESLAPOK - KIS VAKOND, SVEJK BÁBLAPOK, SÜN!
Royal Dux Svejk Katona
Josef Lada - SVEJK A DERÉK KATONA KALANDJAI KÉPEKBEN - 1982.
Jaroslav Hašek: Svejk. Egy derék katona kalandjai a világháborúban
Svejk retró figura
Svejk-Jozef Lada-Cseh szatíra.
Textil - ÚJ - SVEJK - 42 x 19 cm - TÁNYÉR ALÁTÉT - 100 % COTTON
Josef Svejk- 1966
Jaroslav Hasek: Svejk
ÍRATLAN KÜLFÖLDI MESE KÉPESLAPOK - KIS VAKOND, CSEHSZLOVÁK GRAFIKUS KÉPESLAPOK,SVEJK BÁBLAPOK, SÜN!
Svejk motívumokkal díszített pálinkás szett, 4 db. - EP
Jaroslav Hasek: Svejk-egy derék katona kalandjai a világháborúban 2 kötet 1956 évi kiadás
Svejk porcelán kávés csésze (5 db)
Malovicky: Svejk Útleíró szakácskönyv
Jaroslav Hasek Svejk I-II. Egy derék katona kalandjai a világháborúban
BARDÓCZ DEZSŐ /1880 - 1944/:Katona/Svejk?/portré,1917
Royal Dux Svejk, a derék katona
Jaroslav Hasek: Svejk (Európa kiadó)
Josef Lada: Svejk a derék katona kalandjai képekben
J. Hasek : Svejk
Kerámia Svejk katona jelzett
Svejk porcelán figura ( ritka )
Svejk, a derék katona
Svejk-es dugó
SVEJK A DERÉK KATONA PRÁGA 1925
Svejk a kutyájával-Cseh porcelán figura./ 18 cm /