Összes termék (15 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
szovjet festett
(15 tétel)
Keresőszó: szovjet festett
Retro régi jelzett fametszet vésett festett fa fali akasztható dísz kép-Orosz Szovjet gyártmány-1979
Kobalttal festett fél literes szovjet porcelán bögre
Szovjet, kézzel készített porcelán italos butella. Kézzel festett, alján három jelzés. Különleges!
Kézzel festett, szignált szovjet lakkdoboz (Fedoskino)
Régi orosz/szovjet kézzel festett falidísz 25.5 cm
Szovjet lakk notesz,kézzel festett,űrrepülés,Kreml,1970 körül
Szép állapotú, kézzel festett, retro, rózsás fény tálca, régi szovjet gyártmány
Lomonosov kobalttal festett, aranyozott teás szettek a szovjet érából (6 darab)
Hatalmas szovjet/orosz kézzel festett népművészeti fém tálca 49.5 cm
Kézzel festett orosz szovjet, jelzett lakkdoboz - CZ
Réz szamovar ónozott belsővel, kézzel festett, nagyméretű,szovjet darab. Elektromos, szép állapotban
Retro fém, kézzel festett dekoratív szovjet, orosz fali tányér pár
Hatalmas szovjet/orosz kézzel festett népművészeti fém tálca 61 cm
Régi szovjet festett lakk fa doboz
Festett fa fali tányér dísztányér - USSR szovjet orosz - 20 cm átmérő