Összes termék (110 tétel)
Egyéb régiség
Ékszer
(10)
Fémmunka
Képkeret
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
(80)
Vallás és spiritualizmus
tű goblein
(110 tétel)
Keresőszó: tű goblein
1. oldal / 2
Régi Tű Goblein, gobelin kép "Francia cigánylány"
Antik gyönyörű tűgoblein/tűgobelin
Ibolya mintás tűgoblein betétes réz hamutartó
Tűgoblein kitűző 3.5 * 2.5 cm
Tűgoblein antik fa keretben, jó állapotban, nagy méretű
1M398 Antik kör alakú tűgoblein virágcsendélet 19 cm
Gyönyörű áttört fa ovális keret, benne tűgoblein.
Tű goblein miniatűr
23 x 33 tű goblein tűgobelin jelenetes keret nélkül (Ady-Csinszka)
Gyönyörű antik kovácsoltvas keret benne tűgoblein szentkép.
0H332 Antik tűgoblein fekete keretben
Papagályos tűgoblein szép keretben
48 cm átmérőjű tűgoblein terítő régi antik eladó
Blondel képkeret, benne tűgoblein
Antik mikró goblein betéttes bross nagyon szép,
Tű goblein kis pénztárca
Régi, rózsás tűgoblein bross, kitűző
Antik tűgoblein -142 X 102 cm, a teljes kép tűgoblein, a Madridi királyi kastélyban hasonló van
Tűgoblein hímzés fekete selymen, tükrös púder tartó
Tűgoblein , sérült kerettel !
Tűgoblein , sérült kerettel !
Gobelin asztalterítő, goblein, kisterítő, tűgobelin, tűgoblein
Antik barokk tűgoblein párban
Csodás fa képkeret tűgoblein képpel.
Kutyus ,antik tűgoblein
Tűgoblein üveg betétes kerek fémdoboz
Régi Tű Goblein.
Régi tűgoblein, gobelin
Réz tűgoblein díszítésű szelence, ékszertartó, vagy bonbonie
Tűgoblein mintával diszített elegáns, tükrös púdertartó dobozka
Nagyon szép tűgoblein betéttes ékszertartó, doboz.
Antik tűgoblein. Lány báránnyal.16x22 cm+ 5cm keret és paszpartu
Antik barokk tűgoblein kép női alakos
Régi tűgoblein falikép
0L497 Antik kör alakú tűgoblein csendélet
Antik tűgoblein kép, 1920-30-as évek, Breuer Arnold képkeret
Antik tűgoblein ibolyás kép 17 x 17 cm keretben
Régi rózsás tűgoblein bross
Tündéri tűgoblein tetejű gyógyszeres szelence.
Nagyon szép tűgoblein betétes vörösréz tálca
Nagyonszép régi tűgoblein tálykép eredeti ovális fa keretben.
Rózsás tűgoblein bross.
Vörösréz tűgoblein betéttes ékszeres dobozka.
Antik csendélet tűgoblein kép gyönyörű antik támasztékos keretben
Lilaruhás nő tűgoblein
Gyümölcsök tűgoblein széles különleges fa keretben 31×31 cm.
Tűgoblein 12x16
Dekoratív tűgoblein képek
Álomszép régi tűgoblein fehér barokk keretben 27×21.5cm
Szép régi pipacsos tűgoblein fa keretben 21 cm átmérő.
Álomszép Mária tűgoblein hímzett kép eredeti fa keretben Szegeden készült.
JÉZUS tűgoblein
Goblein betétes réz iparművész bross
Antik , barokk ,árnyékkép , tűgoblein szép keretben 23x22 cm
Szecessziós tűgoblein tündérekkel
Antik barokk tűgoblein kép 2 féle
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: