Összes termék (36 tétel)
Egyéb régiség
Ezüst tárgy
(15)
Fémmunka
(7)
Gyűjtemény
(7)
Militária
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Üveg
tubákosszelence
(36 tétel)
Keresőszó: tubákosszelence
Régi tubákos szelence, dózni
Gyönyörű sárga réz tubákos Szelence.
Tubákos szelence 2 db
ANTIK BÉCSI EZÜST ARANYOZOTT TUBÁKOS SZELENCE 1853
Porcelán tubákos szelence vilmos császár képével
ezüst tubákos szelence
PAZAR TUBÁKOS SZELENCE - 1810
Tubákos szelence
Ritka forma díszes ezüst tubákos szelence.
Bronz skarabeusz tubákos szelence
Antik ezüst (800-as Hanau) német nagy tubákos szelence
Ezüst ékszertató vagy tubákos szelence
XIX. sz. NIELLO - ARANY LEMEZELT EZÜST TUBÁKOS SZELENCE HISTORIZÁLÓ MINTÁVAL !
Aranyozott tubákos szelence, ritka forma!
Régi ezüst tubákos szelence.
Antik parfümös vagy tubákos szelence fémből
Antik tubákos szelence a XIX. századból nagyobb méretű
Régi Fém Tubákos szelence
XIX.sz. Ezüst ??Veretes jing jang Tubákos Szelence Dózni talán elefánt csont berakással
Antik tubákos szelence dózni
Napóleonos Invalides feliratú tubákos szelence
Régi tubákos szelence monogrammal
Antik /1800- as évek/Ezüst/800-900/-as Tubákos szelence!!!!
Antik ezüst tubákos szelence 1840 DEbrecen
Madarak, belülről festett üveg tubákos szelence,
Antik tubákos szelence
Pazar Holland ezüst tubákos szelence,~1920
Antik bécsi ezüst puttós tubákos szelence
Régi tubákos szelence
Tubákos szelence fém
Tubákos szelence, antik, német
Mindenkinek!Csodás díszítésű tubákos szelence
Tubákos szelence
Porcelán tubákos szelence, achát dugóval
Tubákos szelence
Ökörcsont, tubákos szelence EROTIKUS JELENETEKKEL