Összes termék (20 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Gyűjtemény
Játék, szabadidő
Otthon, háztartás kellékei
Szőnyeg, Textil
(11)
fehérnemű
(20 tétel)
Keresőszó: fehérnemű
Kártyanaptár, Netta fehérnemű üzlet, Pécs, grafikai rajzos, liba, 2004, (6)
Kártyanaptár, Netta fehérnemű üzlet, Pécs,,grafikai liba 2004, (2)
Régi fehér monogramos vászon hosszú szárú megkötős női alsó fehérnemű
Vintage mini ruhásszekrény fehérneműs fiókokkal - bababútor, babaházi kiegészítő, miniatűr, játék
Antik esküvői készlet - fátyol , kesztyű ...stb. PALMERS fehérnemű cégtől
Antik babára fehérnemű garnitúra
Egon Schiele Fekvő nő fehérneműben, vörös haj kontyban REPRINT művészeti nyomat
Antik női horgolt fehérnemű 1910 bol
Antik vászon fehérnemű
Antik kínai bútor dombor berakásos festett gésa életképes fekete forgós lakk fehérneműs szekrény
Antik női fehérnemű.
Női Rékli népviseleti, fehérnemű, antik
Hímzett-tüll virágos-ruha/fehérnemű betét/rátét-21,5 x7,8 cm
16 - 44-es női fehérnemű
Új, piperés, fehérneműs szett.
Neobarokk intarziás fehérneműs ruhásszekrény
Régi fehérnemű 1920-as évekből
Sloggi fehérnemű, új
"Darázsderékra" való fehérnemű
Csipkés női fehérnemű nadrág, XX.szd.eleje