Összes termék (150 tétel)
Egyéb régiség
(62)
Ékszer
Kerámia
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
Szobor
Tükör
Üveg
(70)
Vallás és spiritualizmus
foncsorozott
(150 tétel)
Keresőszó: foncsorozott
1. oldal / 3
Foncsorozott talpú üveg mécsestartó,gyertytartó
Antik szakított foncsorozott Rózsagömb 2db
2 db foncsorozott gyertyatartó
Foncsorozott, tükrös dombormintás nagyon szép mécsestartó
Foncsorozott üveg gyertyatartó pár
Ünnepi asztal méltó antik dísze! Szakított foncsorozott festett üveg gyertyatartó pár
2 db régi üveg foncsorozott karácsonyfadísz egyben
Foncsorozott üveg gyertyatartók párban
KARÁCSONYFADÍSZ - FÚJT ÜVEG - 12 x 7 cm - FONCSOROZOTT - VASTAG - DEKORGÖMB - NÉMET - HIBÁTLAN
FONCSOROZOTT ÜVEG GYERTYATARTÓ PÁR (190904)
Antik foncsorozott petróleum lámpa 46 cm.
10 cm-es , retro , félig foncsorozott , sejtelmes , üveg karácsonyfadísz , jó állapotban .
ANTIK FÚJT FONCSOROZOTT üveg GYŰJTŐI ÖRDÖG KRAMPUSZ VIKING Karácsonyfadísz FENYŐFA KARÁCSONYFA
Gyertyatartó - 3 db - ÜVEG - vastag - foncsorozott 1 db fémtartós
Kézzel készült üveg, 12 db, foncsorozott karácsfa díszek.
Foncsorozott üveg mécsestartók 3 db egyben
Retro , üveg karácsonyfadísz sérülésmentes állapotban ( kulacs ) , a foncsorozás megfakult .
5 db Foncsorozott üveg díszek/karácsonyfa díszek, XX.szd első fele/közepe.
Üveg - vastag foncsorozott 10 x 7 cm - gyertyatartó - hibátlan
Foncsorozott jávorszarvas lehelet vékony fúvott Muránói üvegből, dekoratív ritkaság a vitrinedbe.
Retro Iparművészeti Kerámia Ksz Foncsorozott Váza ! Jelzett 20 cm Magas
Retro Jelzett Kerámia Iparművész Ksz Foncsorozott Snapszos Készlet,Elekroimpex Budapest
Kisméretű bordázott,foncsorozott rózsagömb 8.5cm.
Gablonz-i , üveg karácsonyfadísz , sérülésmentes állapotban . A foncsorozás befeketedett .
Szép formájú és állapotú , egy oldalon foncsorozott , retro , üveg karácsonyfadísz .
GYERTYATARTÓ - ÚJ - 23 x 10 cm - FONCSOROZOTT - BOLTI ÁR 12, 99 euro
Biedermeier foncsorozott hutaüveg kegytárgy gyertyatartóval
Foncsorozott üveg teamécsestartó,leveles díszítéssel
8 cm-es , új , fáradtrózsaszín , belül kopottan foncsorozott , vastagabb üveg karácsonyfadísz .
4 db belül fröcskölten foncsorozott , új , üveg karácsonyfadísz , egyben . kb 6 cm-esek .
Foncsorozott üveg mécsestartó
Antik foncsorozott szakított üveg 329
Retro , üveg karácsonyfadísz alapvetően jó állapotban .A foncsorozás kissé kikopott .
Nagyobb , félig foncsorozott , csigaformájú , retro , üveg karácsonyfadísz .
RÉGI CSÍPTETŐS,FONCSOROZOTT,ÜVEG MADÁRKA KARÁCSONYFA DÍSZ
Retro , üveg malacka / karácsonyfadísz , sajnos a foncsorozás megkopott .
Retro , üveg karácsonyfadísz / malacka . Sajnos a foncsorozás nagyon kopott , de aranyoska .
Csodaszép Boltze Home foncsorozott üveg talpas kínáló,tortatál
Csillag alakú foncsorozott üveg teamécses tartó fém szerelékkel
2 db.régi bordázott gömbalakú vastag foncsorozott üveg karácsonyfadísz
Gyönyörű,óarany foncsorozott üveg karácsonyfadísz
4 db , retro , üveg karácsonyfadísz egyben . A foncsorozás kifakult , de sérülésmentesek.
14 cm-es , csak alul foncsorozott , retro , üveg karácsonyfadísz .
Félig foncsorozott , retro , üveg karácsonyfadísz , sérülésmentes állapotban / kagyló
Foncsorozott üvegpalack
Retro , üveg karácsonyfadísz alapvetően jó állapotban . A foncsorozás kissé kopott , de nem sérült
Kb 5 cm-es , reflexes , retro , üveg karácsonyfadísz . A foncsorozás kissé foltos , de nem vészes .
6 db retro , üveg karácsonyfadísz egyben . Sajnos a foncsorozás több helyen bemattult .
2 db nagy , 8 cm-es , retro , üveg karácsonyfadísz . Az alján picit foltos a foncsorozás .
Régi foncsorozott üveg Szűz Mária
Diorámás , retro karácsonyfadísz . A foncsorozás , festés kissé kopott , de sérülésmentes és ritka .
Vintage stílusú foncsorozott üveg gyertyatartó pár
Régi foncsorozott rózsagömb
Vintage foncsorozott üveg betétes csavaros füli
Régi fújt foncsorozott üveg gyertyatartó
Foncsorozott gyöngyös ,drótos karácsonyfadíszek
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: