Összes termék (51 tétel)
(13)
Gyűjtemény
(31)
Könyv
gyenes
(51 tétel)
Keresőszó: gyenes
Gyenes Gitta art deco festmény cigarettázó nő lány modern avantgard
Gyenes festmény - templom
Gyenes Magda - Rátonyi Róbert: - "Csárdáskirálynő" képeslap
Kis festmények párban Gyenes Jelzéssel 1935
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Velence Lido, gyönyörű rézkarc
Sz. Gyenes Lajos - Velence - Giudecca sziget kikötői hangulat rézkarc 46x64 cm
Gyenes Gitta: Sóvárgás
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Tabán az Erzsébet híddal
Gyenes István - Mi illik, mi nem illik?
Gyenes Kálmán Szegedi városrészlet fotó
Szentgyörgyvári Gyenes rk , Tabán
Gyenes István: Barátom, Picasso Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó 1984
SZ. GYENES LAJOS: Velencei látkép, régi színezett rézkarc (tájkép, városkép, víz, hajó, kikötő)
Gyenes Gitta - katalógus
Gyenes Gitta - Női akt - hagyatéki bélyegzővel, 2 db, együtt. Gyönyörű és eredeti, 1 forintról.
Gyenes Gitta - katalógus
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: "Tabán", rézkarc, szép állapotban, üvegezett keretében
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Önarckép Szakvéleménnyel!
Granadától Segoviáig : Reményi - Gyenes István
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos Velence, Santa Maria della Salute templom grafika (1401)
Pasztell Gyenes Gitta
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Art-deco hölgy
Gyenes Lajos: Velence
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, Pisai rézkarc, méret jelezve
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Velencei gondolák
Gyenes Ágnes: Csip-Csup Csodák - Cirkusz a padláson - mese könyv
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971) : Venezia- Gondolák
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos, Velencei rézkarc, méret jelezve
Gyenes József Benzinkút
Gyenes Gitta: Mosolygó hölgy
Sz.Gyenes Lajos.Venezia rézkarc
Gyenes Gitta:Lány portré
Gyenes Gitta : Női akt - art deco olajfestmény, 1 forintról.
SZENTGYÖRGYVÁRI GYENES LAJOS : Pisa
Sz. Gyenes Lajos (1890-1971): Tabáni utca, 1913
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Velence
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos Velencei Rialtó híd rézkarc 1965-ből
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Parlament
Sz.Gyenes Lajos Firenze rézkarc a dúc mérete:39cmX29cm, lap mérete:43,5cmX33,3cm
Sz Gyenes Lajos: Rialto
GYENES GITTA HATALMAS, KÜLÖNLEGES FESTMÉNYE, FARAGOTT KERETÉBEN
Szentgyörgyvári Gyenes Lajos: Virágcsendélet
Szentgyörgyvàry Gyenes Lajos rèzkarc
Gyenes Gitta (1888-1960) Életkép
Sz. Gyenes Lajos (1890 - 1971): Velence-Canoletto
Gyenes Gitta (1888 - 1960) kUBISTA ARC. Grafika
Gyenes Gitta (1888 - 1960) Luca és Lord - eredeti rajz
Gyenes Gitta: Vampok
SÖRCIMKE-VÁLTOZAT!--"BICZÓ SZT.GYENES!"
Gyenes Lajos: Önarckép