Összes termék (208 tétel)
Egyéb régiség
(13)
Gyűjtemény
Militária
Szőnyeg, Textil
(192)
pamutvászon
(208 tétel)
Keresőszó: pamutvászon
1. oldal / 4
KONYHARUHA - 95 x 45 cm + ROJT - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
KONYHARUHA - 97 x 46 cm + ROJT - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
KONYHARUHA - 130 x 60 cm - KÉZI HÍMZÉS - RÉGI - HÓFEHÉR - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
Hímzett fehér pamutvászon párnahuzat,keresztszemes hímzés, hátul gombokkal
PÁRNAHUZAT - 2 db 88 x 64 cm - MONOGRAMMOS - VIRÁG HÍMZETT - RÉGI - PAMUTVÁSZON - OSZTRÁK - HIBÁTLAN
Hímzett párnahuzat kézimunka keresztszemes vintage kézműves kézzel hímzett pamut vászon
Pamutvászon kör alakú damaszt asztalterítő
Patchwork díszpárnahuzat, pamutvászon, kézi munka, 39 x 39 cm
Pamutvászon hímzett terítő kalocsai mintával, mérete: 38 x 19,5 cm. Vanneki! Jókai.
Új, 5 m., duplaszéles pamutvászon anyag. Függönynek, patchwork-nek
Hófehér pamutvászon lakástextil (rsz.128)
Flitteres pamutvászon asztalterítő, asztali futó
Karácsonyi pamutvászon hímzett terítő 75 x75
Antik Kalocsai kézzel hímzett házi szőttes pamutvászon díszpárna
Hófehér pamutvászon lakástextil (rsz.129)
Függöny pamutvászon fehér hímzett 2 db
2 db új madárkás tányéralátét indiai pamutvászonból
Csodaszép 100 % pamutvászon szívecskés kötény
Vastagabb pamutvászon lepedő anyag, avatatlan méteráru
5 db retro damaszt szalvéta, pamutvászon konyhai törlő
100 % pamutvászon kötény gumicsizmás libákkal
"Békebeli" pamutvászon ágynemű anyag, avatatlan méteráru
Új, pamutvászon 10 m. anyag apró virágokkal.
Retro pamutvászon konyharuhák eladók! 5 db-os csomag
Osztrák pamutvászon függöny, kék-lila hímzéssel
-Antik pamutvászon terítő -kézzel horgolt csipke szegéllyel
Péter Rabbit márkájú kék-fehér plüss és pamutvászon nyuszis nyunyóka
Marlboro vintage hamutál és pamutvászon kendő
Pamutvászon szekrénycsík, 5 db, egyben
Erős pamut vászon- Ang -
Antik, kézi hímzésű pamutvászon terítő, 72 x 72 cm
Játék - 2 db - FA - 8 x 5 cm - OSZTRÁK - MOZOG KEZE LÁBA - PAMUTVÁSZON RUHA - újszerű
PÁRNA - 6 db - ÚJ - EXKLUZÍV - SVÉD - 38 x 38 + 15 cm - FODOR HÍMZETT -100 % - pamutvászon - puha
2 db ropogós pamutvászon hímzett párnahuzat
Pamutvászon díszpárnahuzat
6 db retro damaszt törölköző, pamutvászon konyhai kéztörlő
Pamutvászon keki zöld és barna absztrakt mintás partiasztalra 130x185 cm
Régi, 1 db pamutvászon, cakkos, hímzett polccsík, szekrénycsík
Csipke - szélű - KÉZIMUNKA - három oldalán hímzett - monogramos 95 x 75 cm - pamutvászon hibátlan
Csipke - szélű - HATALMAS Tökéletes régi pamutvászon párna körben LYUKHÍMZÉS 105 x 82 cm
Párnahuzat - HÍMZETT - nagy - 80 x 80 cm - GOMBOS - Exkluzív - 100 % - pamutvászon - puha
5 db. pamutvászon, damaszt orgonás szalvéta. 57 x 56 cm.
Hímzett pamutvászon terítő- szép szakszerű kézműves termék
Csipke - betétes - párnahuzat - Hímzett pamutvászon Német zippzáras - 45 x 45 cm tökéletes
Csipke - szélű - párnahuzat - nagy 100 x 50 cm - 100 % pamutvászon - exkluzív - vastag - hibátlan
Csipke - szélű - párnahuzat - nagy - 100 x 50 cm - Exkluzív - 100 % - pamutvászon - vastag - puha
Csipke - betét - párnahuzat - nagy 100 x 50 cm - 100 % - pamutvászon - vastag - puha - hibátlan
Pamutvászon abrosz és 6 db szalvéta
Textil - 90 x 90 cm - FALVÉDŐ ÉS VAGY TERÍTŐ - RÉGI - PAMUTVÁSZON - HIBÁTLAN
Függöny - 2 db !! - ALJA HORGOLT - 200 x 42 cm - PAMUTVÁSZON - VITRÁZS - ÚJSZERŰ
Hímzett díszpárna huzat , pamutvászon alap-kalocsai motívum 50 cm X 40 cm
Asztalterítő kerek, pamutvászon átm. 165 cm
Pamutvászon párnahuzat
2 db új, de régi puha pamutvászon nagypárna huzat
Regi de új pamutvászon anyag, méteráru 8,8 m
Hímzett díszpárna huzat , pamutvászon alap-kalocsai motívum 46 cm X 40 cm
Különleges antik asztalterítő, finom pamut vászon + klöpli csipke 82 x 80 cm
60
60
80
100
1
2
3
4
Ugrás erre az oldalra: