Összes termék (88 tétel)
(67)
Gyűjtemény
(20)
udvary
(88 tétel)
Keresőszó: udvary
1. oldal / 2
Udvary Pál: Siófok
Udvary Pál / Házak a patakparton
Udvary Pál: Ünnepi készülődés
Udvary Pál: Téli udvar
Udvary Pál (1900-1987) Falu részlet
Udvary Pál: Tihany
1 ft ról Udvary Pál, csodálatos tájkép, vászon, 83 x 65 cm
Udvary Pál (1900 - 1987): Tájkép, olaj-vászon
Gyönyörű nagyméretű Udvary Pál festmény
“Pákozdi csata” Udvary Páltól O.V.
Udvary Pál: Balaton, akvarell üvegezett keretben
Udvary Pál - Kapuváriak
Udvary Pál - Csepel ( vázlat/tanulmány)
Udvary Pál (1900-1987): Nívósan restaurált, olaj vászon, 59,5 x80 cm, antik blondel. Halad a szekér
Udvary Pál színes rézkarc 112
Udvary Pál (1900-1987): Lakásom kertje - olaj-vászon festmény, eredeti keretezésű
Udvary Pál - Solymár EREDETI
Udvary Pál: Lovas szekér
Udvary Pál (1900-1987) Abrakolás 78x91cm Takarmányozás Istálló Pihenő Lovak Udvardy
Udvary Pál: Jön a vihar, rézkarc üvegezett keretben
UDVARY GÉZA 1872 - 1932
Udvary Pál: Fonyód 1945
Udvary Pál képcsarnokos festmény
Udvary Pál: Budakalász
Udvary Pál nagyméretű olajfestménye!
Udvary Pál: Vitorlások a kikötőben, 1937
Udvary Pál / Halászok, színezett rézkarc.
Udvary Dezső - Tiszapart (Szolnok)
Udvary Pál: Nagymaros - akvarell
Udvary Pál: Halad a szekér
Udvary Pál: Úszó ház
Udvary Pál - Albertfalva
Antik Udvary Pál színezett rézkarc!
Udvary Géza : Krisztus ! Remekül megfestve!
Udvary Pál: Mátraszentiván
Udvary Pál garantáltan eredeti festmény 824
Udvary Pál: Itatás című festménye
Festmény Udvary Pál szignóval
UDVARY PÁL : FONYÓDI RÉSZLET1964 k. 1 FORINTRÓL MINIMÁL ÁR NÉLKÜL!
Udvary Géza : Akt ( olaj , karton )
Festmény Udvary Pál szignóval
Udvary Pál akvarell
Udvary G: Udvarlás
Udvary Pál Itatás
Udvary Pál(1900-1987) "Tájkép"
Udvary Dezső: Kirándulók
Udvary Pál (1900-1987) Halászok Színezett Rézkarc 26x36cm Metszet Siófoki Kikötő
Udvary Pál (1900-1987): Lovasszekér Színezett rézkarc
Udvary Pál : vágtató lovak színezett rézkarc
Udvary Pál: Balatoni halászok
UDVARY PÁL KITŰNŐ FESTMÉNYE GARANCIÁVAL
Udvary Pál színezett rézkarca ( Hortobágy) - 1 forintról!
Udvary Dezső , szüret.- Szolnoki müvésztelep
Udvary Pál színes rézkarc Tihany
Udvary Pál (1900-1987): Vihar után
UDVARY GÉZA / 1872-1932/ : MEGFÁRADT ORVOS
Udvary Pál(1900-1987")Kitört szekér kerék"Eredeti festmény 1920k.Garancia.Számla.
Udvary Dezső. Park
KEDVEZŐ ÁR ! UDVARY GÉZA / 1872-1932/ : FALUVÉGE NAPRAFORGÓVAL
AKCIÓS ÁRON ! UDVARY PÁL /1900-1987/ : LOVASSZEKÉR 1935
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: