Összes termék (16 tétel)
Fémmunka
Lámpa, csillár
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
(9)
Szobor
Üveg
576
(16 tétel)
Keresőszó: 576
Szignált számozott ritka rézkarc 576
Antik szignált bronz akt szobor 576
Herendi virágkosaras lány 576
Hollóházi Aladin 576
Hollóházi pingvin 576
Antik bronz barokk asztalközép 576
Banki lámpa tiffany üveggel 576
Zsolnay búgócsigás gyerek 576
Ó-herendi tányér pár 576
Antik szakított likőrös üveg 576
Zsolnay szív alakú hamutartók 576
Herendi viktória mintás bonbonier 576
Bronzirozott női alakos gyertyatartó 576
Schaubachkunst porcelán sárkányos váza 576
Zsolnay Török János Harlekin bohóc 576
Csóka Lajos eredeti festménye szép keretben 576