Összes termék (12 tétel)
Egyéb régiség
Építőelem
Fémmunka
Militária
Otthon, háztartás kellékei
antik lakat
(12 tétel)
Keresőszó: antik lakat
Antik lakat
Antik lakat 457
Antik jelzett lakat 849
Antik lakat - GYÖNYÖRŰ!
1,-Ft 3 db antik lakat egyben!
Antik vasutas lakat
Antik lakat vastag kulcsal.Nyílik.
NAGYON RITKA, ÓRIÁS, ANTIK, VAS LAKAT, 17. SZÁZAD!!!
Antik bilincs,lakat.Ritka.
NAGYON RITKA, ÓRIÁS ANTIK, VAS LAKAT, NÉMET CA 1850!!!
NAGYON RITKA, ANTIK, VAS LAKAT, 17. SZÁZAD!!!
NAGYON RITKA, ANTIK VAS LAKAT, 17. SZÁZAD !!!